Condor TU425S18E
Switching Power Supplies 425W 18V 21.4A w/air 5V@2A standby 12VFan
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品AC-DC转换器
型号编码TU425S18E