Condor MINT1275A5614K01
275W Watt, Single Output, 56V@3.21A General Purpose Open Frame AC-DC Power Supply
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品AC-DC转换器
型号编码MINT1275A5614K01