Condor MB60S12K
Power Supply; AC-DC; 12V@4.58A; 90-264V In; Open Frame; Medical; 60W; MB60S Series
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
产品AC-DC转换器
型号编码MB60S12K